logo
  • logo
  • logo
  • logo
logo
O Sklepie

Rodzinna firma przekazywana z pokolenia na pokolenie, działająca na rynku od 1990 roku. 

Specjalizujemy się w komponowaniu słodkich koszy upominkowych nawiązujących tematycznie do różnych ważnych okazji. Kosze wypełniane są smakołykami renomowanych firm, wzbogacane markowymi trunkami, ozdabiane kokardą i suszem dekoracyjnym, który podkreśla piękno zestawu. Proponowane przez nas kosze okolicznościowe mogą stanowić wspaniały upominek, być wyrazem podziękowań bądź przeprosin.

Oferujemy możliwość zakupu rogów obfitości dla pierwszoklasistów, które przygotowywane są specjalnie z myślą o  naszych pociechach i dlatego wywołują uśmiech na twarzy każdego dziecka. 
Przygotowujemy również paczki okolicznościowe (świąteczne, mikołajkowe, z okazji Dnia Dziecka), które mogą być idealnym prezentem dla pracowników i kontrahentów. 

   Każdy klient może skomponować własny zestaw zgodny ze swoimi potrzebami i gustem, bądź też skorzystać z oferty gotowych już kompozycji prezentowych. Forma wykonania uzależniona jest od Państwa wymagań - dopasowujemy tematykę oraz zawartość. Oferta nasza adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm prywatnych, korporacji oraz instytucji publicznych.
Zapewniamy szybką realizację zamówień. Dzięki szerokiemu asortymentowi, atrakcyjnym ceną, profesjonalnej wiedzy pracowników, pomocy w wyborze trunku bądź skompletowaniu zestawu prezentowego posiadają Państwo gwarancję udanych zakupów. W razie pytań zachęcamy do kontaktu drogą e-mailową lub telefonicznie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Designed by sucro.pl | Oprogramowanie KQS.store © Gopllana - słodycze i alkohole. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.